O mnie 2023-02-22T09:33:58+01:00

Radca prawny Beata Kielar-Tammert
właścicielka Kancelarii Prawa Międzynarodowego BKT

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego ukończyłam w 1998 roku. Od tego czasu niestrudzenie zdobywam doświadczenie, świadcząc usługi prawnicze dla świata biznesu oraz osób indywidualnych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Posiadam duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Przez wiele lat doradzałam organom Spółek pracując wewnątrz korporacji jako prawnik in house, zajmując się szeroko pojętą problematyką gospodarczą. Praca ta nauczyła mnie biznesowego podejścia do wykonywanego zawodu. Doradzając klientom staram się zawsze dostrzec biznesowy cel przyświecający podmiotom prowadzącym działalność z ukierunkowaniem na zysk.

Z uwagi na biegłą znajomość języka niemieckiego wyspecjalizowałam się  w doradztwie prawnym na rzecz niemieckojęzycznych przedsiębiorstw, w zakresie polskiego prawa handlowego, korporacyjnego czy  prawa pracy.  Chętnie doradzam w sprawach transgranicznych nie tylko przedsiębiorcom  ale także osobom fizycznym.

Przez lata działań jako prawnik, wyspecjalizowałam się w pomocy prawnej dla Polaków za granicą, a także dla cudzoziemców w Polsce.

Od zawsze  w centrum moich zainteresowań był człowiek. Stąd niejako w sposób naturalny przyjęłam konieczność udzielania prawnej pomocy osobom indywidualnym. Moją dziedzinę działalności w tym zakresie nazwałam Prawem w Rodzinie, gdyż to ona stanowi fundament najcenniejszych wartości  i to od niej uzależniony jest nasz ogólnoświatowy dobrobyt.

Poza tym prowadzę typową działalność zawodową radcy prawnego. Reprezentuję klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami wszystkich instancji z Sądem Najwyższym włącznie.

Jestem wpisana  na Listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem WR-3344.

Kiedy uda mi się nie myśleć o prawie, myślę o podróżach, starając się następnie te myśli urzeczywistniać

Obszary prawa, w jakich się specjalizuję to:

Sprawy transgraniczne

Wsparcie Polaków za granicą, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Wsparcie cudzoziemców

Wsparcie prawne dla cudzoziemców w Polsce - sprawy prywatne i firmowe.

Pozostałe usługi Kancelarii

Szerokie wsparcie prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców z Polski.

Kontakt

POTRZEBUJESZ POMOCY
PRAWNEJ?

Nie trać czasu na spotkanie w kancelarii.

Umów się online!