Prowadzisz biznes i planujesz ekspansję za granicę?

Nasza kancelaria pomoże Ci w prowadzeniu działalności za granicą.

Specjalizujemy się w prawie międzynarodowym. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i Twoim celem jest poszerzenie horyzontów na rynki międzynarodowe takie jak na przykład Niemcy, to nasza kancelaria zaoferuje Ci pełne wsparcie z zakresu prawa. Oferujemy model abonamentowy, w ramach którego obsługa Twojej firmy będzie dla nas najwyższym priorytetem. 

Contact Form Demo (#3)

Jeżeli tylko...

To... Zdecyduj się na Wygodny Abonament Dla Firm

Jak to wygląda w praktyce?

Stałe i doraźne wsparcie w zakresie prawa pracy oraz w innych istotnych aspektach związanych z działalnością firm realizujemy w formie abonamentów miesięcznych, przy obniżonej stawce godzinowej w zależności od rodzaju wykupionego pakietu. Zakres czynności świadczonych w ramach abonamentu jest zawsze uzgadniany w umowie abonamentowej i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Przedsiębiorcy

Wybierając nas - otrzymujesz:

FAQ:

Informację o dokonaniu opłaty za konsultację prawną Kancelaria pozyskuje niezwłocznie drogą elektroniczną. Najpóźniej na następny dzień roboczy pracownik Kancelarii podejmuje kontakt z Klientem w celu ustalenia formy oraz terminu konsultacji z radcą prawnym.

W trakcie zlecenia będziesz miał stałą i jasną komunikację ze swoim Opiekunem- adwokatem, radcą prawnym który udzieli wszelkich odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie i wytłumaczy to, co będzie dla Ciebie nieczytelne. Oczywiście, sam uzgadniasz w jaki sposób ma przebiegać komunikacja co do realizacji zadania przez Kancelarię. Stawiamy na komunikację z klientem i przejrzystość świadczonych usług.

Konsultacja ustalona zostaje po dokonaniu opłaty co do zasady na następny dzień roboczy.

Prowadzimy działalność gospodarczą i dla naszych klientów bez względu na miejsce ich siedziby lub miejsce zamieszkania wystawiamy faktury. Podmioty zagraniczne posiadające siedzibę w UE otrzymuję zasadniczo faktury z odwrotnym obciążeniem.

Jesteśmy Kancelarią Prawa Międzynarodowego. Nie musisz mieszkać w Polsce aby nawiązać z nami współpracę. Nasze usługi świadczymy w sposób zdalny za pomocą komunikatorów internetowych. Przesyłanie dokumentacji odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu CMR. Jesteśmy elastyczni w dopasowaniu się do Twojej strefy czasowej.

Kancelaria Prawa Międzynarodowego współpracuje z adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy posiadają uprawnienia do reprezentowania swoich klientów zarówno w Polsce jak i w większości krajów UE.

Tak, Kancelaria skupia się na zapewnieniu usług skrojonych indywidualnie dla Twoich potrzeb nie skupiając się tylko na standardowych rozwiązaniach. Aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania skrupulatnie je analizujemy i przekazujemy Tobie wartość dodaną w postaci szytej na miarę usługi z jak najlepszym rozwiązaniem.