Kancelaria Prawa Międzynarodowego BKT pomaga w sprawach z elementem transgranicznym - pomoc prawna dla Polaków za granicą

Sprawy transgraniczne

Jeżeli zakres danej sprawy wykracza poza granice jednego kraju, konieczne jest:

Ustalenie powyższych kwestii na podstawie licznych aktów prawnych (często międzynarodowych) jest konieczne, aby prawidłowo przeprowadzić sprawę sądową, a w przyszłości wykonać orzeczenie w Polsce.

Zespół specjalistów i prawników z Kancelarii Prawa Międzynarodowego BKT, posiada wieloletnie doświadczenie w pomocy prawnej w sprawach z elementem transgranicznym (najczęściej dotyczy to sytuacji, gdy obywatel Polski jest za granicą, lub prawo będące przedmiotem sporu, jest za granicą). Wspieramy również kompleksowo cudzoziemców w kwestiach prawnych na terenie Polski.

Najczęściej świadczone przez nas usługi w zakresie prawa transgranicznego podzieliliśmy na kilka najważniejszych kategorii (kliknij w tą, która Ciebie dotyczy, aby poznać szczegóły). Jeżeli nie znajdziesz opisu swojej sytuacji lub nie jesteś pewny, czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami, a wszystko wyjaśnimy.

W ramach usług prawnych skierowanych do przedsiębiorców zagranicznych:

W ramach usług transgranicznych związanych z odzyskiwaniem należności:

W ramach usług prawnych transgranicznych na rzecz klientów indywidualnych:

Wyręczamy Klientów w procesie uzyskania świadczeń socjalnych poza granicami naszego kraju:

Nasza Kancelaria przygotowuje skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPC) w Strasburgu:

Reprezentujemy Klientów w sprawach ubezpieczeniowych i związanych z prawem pracy na terenie Niemiec:

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej w innych sprawach międzynarodowych (z elementem transgranicznym), zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów naszego wsparcia prawnego.

Kontakt