Porada prawna pisemna

Porada prawna za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Jak to zrobić?

Ty uiszczasz opłatę  w wysokoci 249,00 PLN w dogodny dla Ciebie sposób. Możesz to uczynić dokonując przelewu na numer konta bankowego podany w zakładce „kontakt” lub bezpośrednio za pomocą przelewów24 klikając w niebieski przycisk znajdujący sie na dole tej strony.

Klikając w przycisk nie zapomnij pozostawić nam swoich danych w specjalnie do tego stworzonym formularzu. Obiecujemy, że pozostawione dane wykorzystamy w celu realizacji tego zamówienia i tylko w tym celu.

Teraz opisz nam w miarę dokładnie swój problem w skierowanej do nas na adres  sekretariat@bktkancelaria.pl korespondencji.

W korespondencji zwrotnej nasz radca prawny udzieli Ci porady prawnej we wskazanym przez Ciebie temacie.

Czas oczekiwania na odpowiedź  to przeciętnie 3 dni robocze od daty wpłynięcia honorarium na konto bankowe Kancelarii, choć staramy się odpowiadać najszybciej jak potrafimy.

Usługa nie zawiera analizy dokumentów. Zadzwoń do nas, jeżeli jesteś zainteresowany przeanalizowaniem dokumentacji. Postaramy się wesprzeć Cię także w tym zakresie.

Kto udzieli Ci porady prawnej?

Pomoc prawna udzielana online jest tożsamą z tą udzielaną w siedzibie Kancelarii. Rozwiązania Twojego problemu prawnego będzie poszukiwał radca prawny z wieloletnim doświadczeniem.

2021-07-05T17:35:44+02:00 19 grudnia 2020|