O KANCELARII

Łączymy ustawodawstwa międzynarodowe w jednej kancelarii.

Kancelaria BKT Wrocław - zespół

Jako Kancelaria Prawa Międzynarodowego od wielu lat specjalizujemy się w sprawach międzynarodowych dotyczących sytuacji prawnej Polaków za granicą, a także w kompleksowej obsłudze prawnej cudzoziemców. Z sukcesami doradzamy w oparciu o znajomość ustawodawstw wielu państw, współpracując w tej mierze ze specjalistami z różnych dziedzin prawa.

Dajemy Ci dostęp do wiedzy i doświadczenia ekspertów w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu możesz otrzymać kompleksową pomoc prawną bez konieczności zwracania się o wsparcie do różnych podmiotów. Posiadanie interdyscyplinarnego zespołu konsultantów umożliwia szybsze i bardziej efektywne rozwiązywanie problemów, co pozwala na oszczędność czasu i kosztów. Możemy reprezentować Twoje interesy zarówno w sprawach podatkowych, administracyjnych jak i cywilnoprawnych i to w obrębie ustawodawstwa całej Unii Europejskiej a nawet poza nią. Nasze Konsorcjum składa się z doradców podatkowych, prawników o różnych specjalizacjach, rzeczoznawców majątkowych, specjalistów od Payroll. Świat traktujemy jak globalną wioskę, w krórej granice się zacierają.

Filary zakresu usług:

  • Wsparcie podmiotów gospodarczych i polskich obywateli za granicą
  • Wsparcie zagranicznych podmiotów gospodarczych i obcokrajowców w Polsce
  • BIEŻĄCA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
  • SZKOLENIA Z ZAKRESU SPRAW OBJĘTYCH PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM

CO WYRÓŻNIA KANCELARIĘ PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO

Kompleksowość i analiza

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi prawników świadczymy kompleksowe usługi w sprawach, które dodatkowo komplikuje fakt, że dotyczą porządków prawnych różnych państw.

Wysokie kompetencje prawne

Działamy szybko, pracujemy dokładnie, także pod presją czasu. Rozwiązujemy trudne i skomplikowane problemy prawne. Nasza Kancelaria jest wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem WR-3344.

Rzetelność i terminowość

Koncentrujemy się na konkretnych działaniach zmierzających wprost do celu, czyli rozwiązania problemu Klienta. Skrupulatnie analizujemy każdą sprawę i proponujemy indywidualną strategię pomocy w oparciu o literę prawa.

Zaufanie i wiarygodność

Nasi Klienci zwracają się do nas, kiedy ich problemy prawne wymagają ponadstandardowych rozwiązań oraz stałej, rzetelnej obsługi prawnej. Dobre rezultaty osiągamy dzięki sprawnej organizacji pracy oraz zaangażowaniu naszego zespołu.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i systematycznie dbamy o podnoszenie naszej wiedzy, spełniając oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów.

Wielojęzyczność

Jako Kancelaria Prawa Międzynarodowego obsługujemy sprawy w zakresie prawa międzynarodowego w czterech językach obcych: angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim.

Nasza misja

Misją Kancelarii jest kompleksowe wsparcie w zakresie prawa międzynarodowego  w oparciu o wysoką jakość, wieloletnie doświadczenie i kompetencje. Łączmy ustawodawstwa międzynarodowe w jednej kancelarii.

Doradzamy w przyjaznej formule empatycznej komunikacji dzięki wielojęzycznemu zespołowi prawników i radców prawnych. Jesteśmy eco-friendly, łączy nas szacunek do środowiska i wielokulturowości.

Kancelaria Prawa Międzynarodowego - struktura

Jest zbudowana na filarach trzech Departamentów dedykowanych dla podmiotów gospodarczych oraz klienta indywidualnego w celu jak najlepszej obsługi prawnej w zakresie spraw transgranicznych.

  • GERMAN DESK- PODMIOTY GOSPODARCZE i KLIENT INDYWIDUALNY
  • ENGLISH DESK- PODMIOTY GOSPODARCZE i KLIENT INDYWIDUALNY
  • PRAWO KRAJOWE- OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW
Kancelaria Prawa Międzynarodowego Wrocław

R.PR. BEATA KIELAR-TAMMERT

Tłumaczymy różnice i obowiązki z zakresu prawa międzynarodowego.

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego ukończyłam w 1998 roku. Od tego czasu niestrudzenie zdobywam doświadczenie, świadcząc usługi prawnicze dla biznesu oraz osób indywidualnych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Posiadam doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Przez wiele lat doradzałam organom Spółek pracując wewnątrz korporacji jako prawnik in house, zajmując się szeroko pojętą problematyką gospodarczą. Praca ta nauczyła mnie biznesowego podejścia do wykonywanego zawodu. Doradzając klientom staram się zawsze dostrzec biznesowy cel przyświecający podmiotom prowadzącym działalność z ukierunkowaniem na zysk.

Z uwagi na biegłą znajomość języka niemieckiego wyspecjalizowałam usługi kancelarii w doradztwie prawnym na rzecz niemieckojęzycznych przedsiębiorstw, w zakresie polskiego prawa handlowego, korporacyjnego czy  prawa pracy.  Chętnie doradzam w sprawach transgranicznych nie tylko przedsiębiorcom  ale także osobom fizycznym.

Przez lata działań jako prawnik, świadczę pomoc prawną dla Polaków za granicą, a także dla cudzoziemców w Polsce.

Od zawsze  w centrum moich zainteresowań był człowiek. Stąd niejako w sposób naturalny przyjęłam konieczność udzielania prawnej pomocy osobom indywidualnym. Moją dziedzinę działalności w tym zakresie nazwałam Prawem w Rodzinie, gdyż to ona stanowi fundament najcenniejszych wartości  i to od niej uzależniony jest nasz ogólnoświatowy dobrobyt.

Poza tym prowadzę typową działalność zawodową radcy prawnego. Reprezentuję klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami wszystkich instancji z Sądem Najwyższym włącznie. Występuję w sprawach prowadzonych przed zagranicznymi sądami oraz organami administracyjnymi.

Jestem wpisana  na Listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem WR-3344 a także na Listę Zagranicznych Prawników w Izbie Adwokackiej w Berlinie.