Kariera - doradca prawny

KARIERA

Kancelaria Prawa Międzynarodowego. Międzykulturowy pomost wsparcia prawnego.

Fundamentem Kancelarii jest kompetentny i ambitny zespół. Kancelaria docenia wiedzę, samodzielność i wysoką kulturę osobistą swojego zespołu, zapewnia ścieżki talentowe oraz możliwość rozwoju kompetencji. Kancelaria buduje zespół, który ma realny wpływ na wdrażanie usprawnień, wprowadzanie innowacji i nakreślanie kierunku rozwoju firmy.

Wartości firmowe Kancelarii nakreślają profil kandydatów, którzy poszukują przyjaznych i  ambitnych warunków rozwoju i chcą dołączyć do naszego zespołu.

REKRUTUJEMY WE WROCŁAWIU!

Kto: Kancelaria Prawa Międzynarodowego BKT
Gdzie: Wrocław (praca stacjonarna)
Kogo: aplikantek/aplikantów radcowskich radczynię prawną/radcy prawnego
Od kiedy: od zaraz

Opis stanowiska:

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • redagowaniem pism procesowych, pozwów, środków odwoławczych, opinii oraz porad prawnych dotyczących spraw gospodarczych i cywilnych w aspekcie transgranicznym,
  • występowaniem w postępowaniach sądowych przed sądami I i II instancji,
  • profesjonalną obsługą i doradztwem prawnym dla naszych Klientów w tym w języku niemieckim i/lub angielskim,
  • weryfikacją i opiniowaniem dokumentacji prawnej,
  • budowaniem pozytywnego wizerunku kancelarii.

Wymagania:

  • jesteś aplikantem radcowskim, radcą prawnym,
  • potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim i/lub angielskim,
  • masz praktyczną znajomość prawa unijnego, gospodarczego i cywilnego,
  • jesteś osobą pewną siebie i asertywną w komunikacji,
  • cechuje Cię inicjatywa, pomysłowość, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,

A ponadto:

  • ludzie postrzegają Cię jako osobę otwartą, komunikatywną i kulturalną,
  • potrafisz efektywnie planować i organizować swój czas pracy,
  • nie jest Ci obcy SIP Legalis,
  • posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub B2B,
  • pełne wdrożenie i wsparcie,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w najdynamiczniej rozwijających się gałęziach prawa,
  • możliwość prowadzenia szkoleń oraz udział w charakterze prelegenta podczas konferencji branżowych,
  • stały rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę i pracę w sercu Wrocławia.

Wynagrodzenie:

  • do uzgodnienia, w zależności od dotychczasowego doświadczenia kandydata, jego umiejętności i chęci rozwoju – widełki są spore, chętnie inwestujemy w zdolnych i pracowitych ludzi.

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać w formie mailowej na adres: beata.kielar@bktkancelaria.pl. W tytule korespondencji prosimy o wpisanie słowa: APLIKACJA PRAWNIK.

#rekrutacjaprawnik #zatrudniamywkancelarii #kancelariazartudnia #poszukiwanyprawnik #zatrudnimyaplikanta #pracadlaaplikanta

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej

zapraszamy do podstrony "o kancelarii"