Porady prawne online

Porada prawna online
30 minut - 249 zł

Porada prawna online
60 minut - 449 zł

Porady prawne online dla osób prywatnych oraz z dla firm

  • Zależy Ci na szybkim rozwiązaniu problemu prawnego?
  • Nie chcesz tracić czasu na wizytę w kancelarii prawnej? 

Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by skorzystać z usługi profesjonalne porady prawne online bez wychodzenia z domu. Wystarczy Ci komputer z dostępem do Internetu lub po prostu telefon. 

Pomoc prawna udzielana online niczym nie różni się od tej udzielanej w siedzibie naszej kancelarii. Rozwiązania Twojego problemu będzie poszukiwał radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Tym samym otrzymujesz gwarancję, że Twoją sprawą zajmie się profesjonalista, a Ty oszczędzisz swój czas, chociażby na dojazd do naszej siedziby. 

Dlaczego warto skorzystać z porady prawnej online?

Porady prawne onlineOkres pandemii otworzył przed nami nowe możliwości komunikacji z Klientami, z których chętnie korzystamy. Początkowo motywatorem do wprowadzenia tego rodzaju usług było zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz Klientom. Dlatego coraz częściej przemawiają za tym względy czasowe oraz po prostu wygoda. 

W większości przypadków porada prawna przez Internet okazuje się wystarczająca do rozwiązania problemów prawnych naszych Klientów. Kluczową kwestią jest przedstawienie sytuacji faktycznej, opisanie problemu prawnego, a czasami również okazanie określonych dokumentów. O tym, jak przygotować się do porady prawnej online, piszemy poniżej. 

Oczywiście nasza kancelaria nadal oferuje swoje usługi w tradycyjnej formie. Zawsze są nam miłe spotkania „face to face”. Jeśli potrzebujesz osobistego spotkania z prawnikiem w siedzibie naszej Kancelarii we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 608 089 lub e-mailem: sekretariat@bktkancelaria.pl celem umówienia terminu spotkania.

Kompleksowość usługi

Mamy oczy otwarte nie tylko na wyzwanie, z którym do nas przyszedłeś, ale także na środowisko, w którym takie wyzwanie się pojawiło. Razem z Tobą zastanawiamy się nad przebiegiem procesów prawnych w Twoim przedsiębiorstwie i nad możliwym wąskim gardłem takiego procesu, by wyprzedzić mogące pojawić sie niejako przy okazji czynniki zwalniające rozwój Twojej organizacji. Myślimy i działamy z Tobą i dla Ciebie! Zlecasz nam przygotowanie pakietu dokumentów pracowniczych? Zawsze dopytamy czy posiadasz politykę antymobbingową czy regulamin wynagradzania. Zleciłeś nam przeanalizowanie umowy o świadczenie usług z kontrahentem zagranicznym? Razem z Tobą zmapujemy wszystkie procesy opisane w tej umowie, by ostatecznie dojść do przekonania czy dana klauzula umowna odpowiada Twoim zamierzeniom . Kompleksowość usługi transgranicznej to także szerokie spojrzenie na Twoją sytuację w aspekcie międzynarodowym. Wszak co kraj to obyczaj, ważne abyśmy umieli znaleźć pomost łączący różne porządki prawne, po którym będziesz mógł bez obaw przemierzać w kierunku rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Jak to wygląda w praktyce? Porada prawna online w 4 krokach:

Wybór formy porady online

Porada prawna online trwa 30 lub 60 minut i może odbyć się w dogodnej dla Ciebie formie:

  • telefonicznie,
  • w formie wideokonferencji za pośrednictwem Skype, Zoom oraz Google Meet

Przejdź do formularza

Jeśli chcesz skorzystać z usługi, kliknij w powyższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której poprosimy Cię o podanie swoich danych i dokonanie płatności. Dane te będą wykorzystane wyłącznie do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj! Pozostaw nam swój numer telefonu.

Dokonaj płatności

Płatności można dokonać bezpośrednio poprzez system Przelewy24 lub na konto bankowe kancelarii:

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Kielar-Tammert
mBank: 75 1140 2004 0000 3102 4199 4564

W tytule prosimy o podanie imienia oraz nazwiska osoby, której sprawa dotyczy.

Oczekuj na telefon

W ten sam dzień (w godzinach pracy Kancelarii) oddzwonimy do Ciebie na podany numer telefonu w celu ustalenia technicznych szczegółów konsultacji. Porady prawne online są przeważnie możliwe w tym samym dniu, jeżeli opłata dotarła na konto bankowe kancelarii (wystarczy wysłać nam potwierdzenie przelewu).

Tytuł

Przejdź do góry