Porady Prawne Online - 1 godzina

  • Zależy Ci na szybkim rozwiązaniu problemu prawnego?
  • Nie chcesz tracić czasu na wizytę w kancelarii prawnej? 

Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by uzyskać profesjonalną pomoc prawną bez wychodzenia z domu. Wystarczy Ci komputer z dostępem do Internetu lub po prostu telefon. 

Pomoc prawna udzielana online niczym nie różni się od tej udzielanej w siedzibie naszej kancelarii. Rozwiązania Twojego problemu będzie poszukiwał radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Tym samym otrzymujesz gwarancję, że Twoją sprawą zajmie się profesjonalista, a Ty oszczędzisz swój czas, chociażby na dojazd do naszej siedziby. 

Konsultację online proponujemy Klientom, których problem prawny nie jest mocno skomplikowany i nie jest związany z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą (jeżeli tak jest, kliknij tutaj: Porady Online Dla Przedsiębiorców). W takim przypadku zazwyczaj 60 minut wystarczy na rozwianie wątpliwości. Proszę nie martwić się z góry o limit czasowy. Nie liczymy go z aptekarską dokładnością. Porada kosztuje 449 zł brutto.

[purchase_link id="4601" text="Umów się na poradę online - 60 min »" style="button" color="yellow "]
[purchase_link id="4601" text="Umów się »" style="button" color="yellow"]

Dlaczego warto skorzystać z porady prawnej online?

Okres pandemii otworzył przed nami nowe możliwości komunikacji z Klientami, z których chętnie korzystamy. Początkowo motywatorem do wprowadzenia tego rodzaju usług było zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz Klientom. Teraz coraz częściej przemawiają za tym względy czasowe oraz po prostu wygoda. 

W większości przypadków porada prawna przez Internet okazuje się wystarczająca do rozwiązania problemów prawnych naszych Klientów. Kluczową kwestią jest przedstawienie sytuacji faktycznej, opisanie problemu prawnego, a czasami również okazanie określonych dokumentów. O tym, jak przygotować się do porady prawnej online, piszemy poniżej. 

Oczywiście nasza kancelaria nadal oferuje swoje usługi w tradycyjnej formie. Zawsze są nam miłe spotkania „face to face”. Jeśli potrzebujesz osobistego spotkania z prawnikiem w siedzibie naszej Kancelarii we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 608 089 lub e-mailem: sekretariat@bktkancelaria.pl celem umówienia terminu spotkania.

Jak to wygląda w praktyce? Porada prawna online w 4 krokach:

Wybór formy porady online

Porada prawna online trwa do 60 minut i może odbyć się w dogodnej dla Ciebie formie:

  • telefonicznie,
  • w formie wideokonferencji za pośrednictwem Skype lub Zoom.

 

Przejdź do formularza

Jeśli chcesz skorzystać z usługi, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której poprosimy Cię o podanie swoich danych i dokonanie płatności. Dane te będą wykorzystane wyłącznie do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj! Pozostaw nam swój numer telefonu.

Dokonaj płatności

Koszt porady prawnej online to 249 PLN. Płatności można dokonać bezpośrednio poprzez system Przelewy24 lub na konto bankowe kancelarii:

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Kielar-Tammert
mBank: 75 1140 2004 0000 3102 4199 4564

W tytule prosimy o podanie imienia oraz nazwiska osoby, której sprawa dotyczy.

Oczekuj na telefon

W ten sam dzień (w godzinach pracy Kancelarii) oddzwonimy do Ciebie na podany numer telefonu w celu ustalenia technicznych szczegółów konsultacji. Porada prawna jest przeważnie możliwa w tym samym dniu, jeżeli opłata dotarła na konto bankowe kancelarii (wystarczy wysłać nam potwierdzenie przelewu).

[purchase_link id="4601" text="Umów się »" style="button" color="blue"]
[purchase_link id="4601" text="Umów się na poradę online - 60 min »" style="button" color="yellow"]

Jak przygotować się do porady prawnej online?

  • Przed umówionym spotkaniem przypomnij sobie najważniejsze informacje związane z Twoją sprawą. Zastanów się nad pytaniami, jakie będziesz chciał zadać prawnikowi i zapisz je sobie na kartce, którą będziesz miał przy sobie podczas rozmowy. 
  • Uporządkuj wszystkie dokumenty dotyczące sprawy i przygotuj je do podglądu w trakcie rozmowy. 
  • Przygotowana kartka przyda Ci się również do tego, by zanotować kluczowe informacje, jakie uzyskasz podczas porady prawnej online. Nie zapomnij także o czymś do pisania. 
  • Bezpośrednio przed wykonaniem połączenia zapewnij sobie ciszę i spokój, aby nikt nie odwracał Twojej uwagi podczas porady prawnej online.

Nie lubisz lub nie chcesz rozmawiać przez telefon?

Mamy też coś dla Ciebie!

Opisz nam swój problem w e-mailu i prześlij na sekretariat@bktkancelaria.pl

Jeżeli chciałabyś załączyć jakiś dokument ułatwiający analizę sprawy, bądź wyjaśniający opisywany stan faktyczny możesz to uczynić załączając go w formie pdf., doc., docx., lub zwykłego zdjęcia (jpg, png) o rozmiarze łącznym nieprzekraczającym 2 MB.

Doświadczony prawnik dokona wstępnej analizy Twojego problemu i na Twój adres e-mail prześle ofertę z możliwymi drogami postępowania oraz wyceną usługi.

Po akceptacji oferty oraz jej opłaceniu, zabieramy się do pracy, by zdążyć na czas. 🙂

Co mowią o nas Klienci?

Monika Shanz
Czytaj więcej
Szczerze polecam BKT Kancelarię do rozwiązywania zagmatwanych spraw o świadczenia rodzinne. Dzięki pomocy Kancelarii uzyskałam dodatek dyferencyjny, a wydawało mi się, że sprawa jest beznadziejna.
Magdalena Siewierska
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usługi prawnej, jaką otrzymałam. Do Pani Beaty zgłosiłam się ze sprawą rodzinną, która z początku wydawała mi się trudna do rozwiązania, jednak jak się okazało nie dla Pani Beaty, która z pełnym profesjonalizmem i pracowitością podeszła do tematu. Pani Beata jest przemiłą, ciepłą w odbiorze i znającą się na swoim fachu osobą. Ponadto znajomość prawa i języka niemieckiego okazała się być w mojej sprawie bardzo przydatna,a wręcz niezbędna. Stały kontakt mailowy i telefoniczny oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania nie były żadnym problemem. Jakość otrzymanych usług w stosunku do ceny, jak najbardziej uczciwa.
Joanna Głogowska
Czytaj więcej
Pani mecenas pomogła mi w sprawie spadkowej. Trafiłam na kancelarię z polecenia znajomej, która z kolei zasięgała porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Pani Beata jest przemiłą osobą, w pełni profesjonalną, mającą ogromną wiedzę i doświadczenie w branży. Pani Beata odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Bez problemowo kontaktowałyśmy się mailowo oraz telefonicznie. Cała sprawa została załatwiona szybko i skutecznie, mogłam w pełni zaufać Pani Beacie i powierzyć swoje sprawy.
Poprzedni
Następny
[purchase_link id="4601" text="Umów się »" style="button" color="blue"]
[purchase_link id="4601" text="Umów się na poradę online - 60 min »" style="button" color="blue"]